E-BOOK

E-booki tematyczne – nauka języka chorwackiego w domu

 

Z różnych przyczyn nie możesz wziąć udziału w zorganizowanym kursie chorwackiego online? A może czujesz, że mimo nauki z lektorem potrzebujesz czegoś jeszcze? Zapraszam Cię do sprawdzenia moich tematycznych e-booków z zeszytami ćwiczeń, które pozwolą Ci rozwijać wiedzę z wybranych, interesujących Cię zagadnień.

To znakomity sposób, by wzbogacić wiedzę zdobytą na lekcjach chorwackiego lub po prostu uczyć się całkowicie samodzielnie. W każdym zeszycie znajdziesz przydatne słówka, a także zestaw zadań oraz odpowiedzi do nich.

Ponadto, kupując e-book z lekcjami chorwackiego, zyskasz zniżkę na pojedynczą konsultację językową!

 

Jak zamówić e-book do nauki chorwackiego?

1. Kup E-BOOK O ZWIERZĘTACH, CHORWACKI NA WAKACJACH, CHORWACKI NA WAKACJACH 2, CHORWACKIE SMACZKI z bezpieczną płatnością online (BLIK, karta kredytowa).

Po dokonaniu płatności automatycznie otrzymasz e-mail z e-bookiem do pobrania.

2. Możesz również przelać tradycyjnie kwotę 30 zł (E-book o zwierzętach, Chorwacki na wakacjach, Chorwacki na wakacjach 2) lub 55 zł (Chorwackie smaczki) na poniższe konto:

Przelewy krajowe

Numer rachunku odbiorcy: 18102024980000830207423363
Nazwa odbiorcy: MAGDALENA PLECH-FRANC
Nazwa banku: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

 

Przelewy zagraniczne

Kod BIC (Swift) banku: BPKOPLPW
Beneficiary account: PL18102024980000830207423363

 

W tytule przelewu koniecznie podaj:

  • Swój adres e-mail,
  • Tytuł interesującego Cię e-booka (np. „E-book o zwierzętach”, „Chorwacki na wakacjach”, „Chorwacki na wakacjach 2”, „Chorwackie smaczki”).

 

Po zaksięgowaniu płatności e-book zostanie dostarczony na Twoją skrzynkę mailową. Jeśli jednak chcesz otrzymać zeszyt ćwiczeń nieco szybciej, wyślij potwierdzenie przelewu na mój adres: info@magdalenaplech.com. To wszystko.

Pamiętaj, że dokonując płatności za e-book, automatycznie akceptujesz regulamin zakupów oraz RODO. Zapoznaj się z nimi przed złożeniem zamówienia. 

Kupując poprzez aplikację Naffy akceptujesz niniejszy regulamin.

Poznaj moje e-booki z zeszytami ćwiczeń

Chorwackie smaczki

Praktyczny przewodnik, który pozwoli Ci skutecznie opanować terminologię używaną w środowisku kulinarnym, umożliwi swobodne poruszanie się w fascynującym świecie chorwackiej gastronomii! Poznasz najważniejsze słówka i wyrażenia, które wykorzystasz podczas wakacji w Chorwacji, np. będąc w restauracji czy kawiarni. Co więcej, chorwackie przepisy umożliwią Ci nie tylko zrozumienie kulinarnej tradycji Chorwacji, ale także samodzielne przygotowywanie lokalnych potraw w zaciszu własnej kuchni! E-book przeznaczony jest dla osób na każdym poziomie języka (od A0 do C1) i ma 88 stron.

Cena: 55 zł

Pobierz bezpłatną próbkę

Kup tutaj

Chorwacki na wakacjach

Dzięki temu e-bookowi opanujesz słownictwo przydatne podczas wakacji w Chorwacji oraz nauczysz się najważniejszych zwrotów, które wykorzystasz w codziennych sytuacjach na urlopie. Nie musisz znać chorwackiego! Nauczysz się jak czytać i wymawiać po chorwacku. Cyfrowy e-book pozwoli Ci poznać najważniejsze słówka i wyrażenia. Zaprezentowane podstawowe dialogi i wypowiedzi ułatwią Ci komunikację z lokalnymi mieszkańcami w Chorwacji. E-book przeznaczony jest dla osób na każdym poziomie języka (od A0 do C1).

Cena: 30 zł

Pobierz bezpłatną próbkę

Kup tutaj

Chorwacki na wakacjach 2

Część 2 bestsellerowego kompendium wiedzy dla każdego miłośnika Chorwacji!

Odkryj uroki Chorwacji z moim wyjątkowym e-bookiem, który pozwoli Ci opanować kluczowe zwroty i wyrażenia niezbędne do swobodnej komunikacji z lokalnymi mieszkańcami. Z łatwością porozumiesz się w codziennych sytuacjach, od zamawiania jedzenia, po pytanie o drogę! Zaprezentuję Ci ciekawostki kulturowe i praktyczne porady, a wszystko w pięknej graficznie formie, z różnorodnymi dialogami i gotowymi do użycia zwrotami. Gwarantuję, że Twój urlop będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Nie musisz znać chorwackiego!  Nauczysz się jak czytać i wymawiać po chorwacku. E-book przeznaczony jest dla osób na każdym poziomie języka (od A0 do C1).

Cena: 30 zł

Pobierz bezpłatną próbkę

Kup tutaj

Životinje, czyli zeszyt ćwiczeń o zwierzętach

E-book idealny dla wszystkich miłośników zwierzaków – i nie tylko! Dzięki niemu poznasz nazwy różnych stworzeń w języku chorwackim, popularne przysłowia związane ze zwierzętami, a nawet dźwięki, jakie wydają. E-book przeznaczony jest dla osób uczących się języka na poziomie podstawowym (od A1+ do B2).

Cena: 30 zł

Pobierz bezpłatną próbkę

Kup tutaj

Masz pytania dotyczące e-booka, grupowych kursów chorwackiego, lekcji indywidualnych lub usług tłumaczeniowych?

 

 

Czekam na Twoją wiadomość!

info@magdalenaplech.com

+48 508 438 510

Często Zadawane Pytania

Poniżej omawiam najczęstsze kwestie, które interesują moich nowych kursantów. Jeśli jednak nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytanie, po prostu skontaktuj się ze mną – rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości.

1. Czy muszę kupować podręcznik do nauki chorwackiego?

Wszyscy uczestnicy moich lekcji chorwackiego otrzymują materiały niezbędne do nauki w postaci plików PDF oraz skanów. Zakup własnych książek nie jest więc konieczny. Udostępniam także sprawdzone materiały własnego autorstwa.

2. Jak ustalany jest stopień trudności lekcji?

Poziom zaawansowania zawsze dopasowuję do umiejętności kursantów. Jeśli nie jesteś pewien, od którego stopnia chciałbyś zacząć naukę języka chorwackiego, zapytaj o darmową rozmowę poziomującą.

3. Jakie są zasady płatności?

Płatność za kurs chorwackiego następuje z góry w odstępach miesięcznych (w przypadku lekcji odbywających się 1 lub 2 razy tygodniowo). Pamiętaj, że po zrealizowaniu jednego pakietu możesz zmodyfikować swój harmonogram nauki, zmniejszając lub zwiększając liczbę lekcji.

4. Czy mogę odwołać uczestnictwo w zajęciach?

Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach, odwołaj je do godziny 16:00 poprzedniego dnia. W przeciwnym wypadku lekcja podlega pełnej opłacie.

5. Jakie są warunki wypowiedzenia umowy?

Okres wypowiedzenia wynosi 2 tygodnie od dnia złożenia rezygnacji przez kursanta.